4 ostrovy na rychlo člunu

Krabi
4 ostrovy na rychlo člunu
Odjezd: 8:30 hod.Místo odjezdu: Váš hotel na KrabiDélka výletu: 5,5 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, obědInformace: Program a trasa může být upravena v závislosti na přílivu v den odjezdu. Vezměte si sebou plavky, ručník, věci na převlečení, pokrývku hlavy, krém na opalování, sluneční brýle, fotoaparát.

Podívejte se na všechny krásné ostrovy u pobřeží Ao Nang, kdy strávíte krásný den plný koupání a opalování na několika nedotčených tropických plážích s jemným pískem. Užijte si pláž Railay a její krásné mořské prostředí, tropickou přírodu a atmosféru. Také se jedná o jednu z nejznámějších a nejpopulárnějších horolezeckých oblastí na světě. Dále navštívíte Chicken Island, známý pro svou skálu, která je ve tvaru kuřecí hlavy. Zde budete mít volný čas na šnorchlování a opalování. Vychutnáte si oběd v kombinaci s krásným výhledem na dva propojené ostrovy nazývané Tap Islands. Toto je jedno z nejznámějších míst na Krabi, které dokonce vystupuje na mnoha fotografiích, protože se jedná o ohromující přírodní krásu. Také Poda Island má krásné bílé písečné pláže s přístupem k barevným korálům a mnoha rybám v moři. Je to ideální místo pro koupání a šnorchlování. Během tohoto výletu zažijete mnoho dobrodružství v pravé tropické atmosféře.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet23 748 Kč12 424 Kč712 Kčdenně1
Skupinový výlet-1 215 Kč854 Kčdenně2
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.