Alangkarn kulturní show včetně večeře

Pattaya
Alangkarn kulturní show včetně večeře
Odjezd: 18:00 hod.Místo odjezdu: Váš hotel v PattayaDélka výletu: 1 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněStrava: VečeřeV ceně: Zpáteční hotelový transfer, večeře formou bufetuInformace: Min. 2 osoby

Užijte si nový koncept prezentace Thajska a jeho kultury. Unikátní představení je kombinací multirozměrové techniky s multibarevnou laser show a skvělým zvukovým systémem kolem vás. Všechny thajské výkony jsou profesionální choreografie. Jednohodinové představení se odehrává ve velmi pohodlném divadle s kapacitou 2000 sedadel. Představení navazuje na historii a kulturu Thajska již od pravěku až po moderní dobu. Během představení účinkuje až 140 umělců a několik slonů. Pro zvýšení efektu z představení jsou k dispozici i dvě video obrazovky, laser show, ohňostroj a vynikající hudba. Vyprávění příběhu je v thajštině, ale psaný anglický překlad je zobrazen na 2 obrovských obrazovkách po obou stranách jeviště. Po představení na vás čeká večeře formou bufetu, která je zahrnuta v ceně a podává se v restauraci Alangkarn. Po večeři následuje přeprava do vašeho hotelu v Pattaya.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Skupinový výlet-1 255 Kč1 004 Kčdenně2
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.