Alcazar Show

Pattaya
Alcazar Show
Odjezd: 18:30 & 20:00 & 21:30 hod.Místo odjezdu: Váš hotel v PattayaDélka výletu: 2 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněV ceně: Zpáteční hotelový transfer

Alcazar Show je světově vyhlášená a opravdu úchvatná travesti show, kterou si nesmíte nechat ujít. Tato Alcazar travesti show v Pattaya je pro Thajsko jakousi tradicí a pýchou. Uvidíte ohromující kostýmy a nádherné zkrášlené účinkující. Připravte se na zábavu ve velkém stylu, kterou pro vás připravilo desítky účinkujících a profesionální baviči, kteří napodobují umělecké osobnosti prostřednictvím písní a pohádek. Vše je v doprovodu fantastické moderní zvukové a světelné techniky. Tato show je opravdu nezapomenutelný zážitek na celý život! Po představení vás odvezeme zpět do hotelu v Pattaya.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet2 494 Kč1 633 Kč1 633 Kčdenně1
Skupinový výlet-684 Kč874 Kčdenně2
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.