Amphawa odpolední plovoucí trh včetně večeře

Hua Hin
Amphawa odpolední plovoucí trh včetně večeře
Odjezd: 12:00 hod.Místo odjezdu: Váš hotel na Hua HinDélka výletu: 10-11 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: Pátek, sobota, neděleStrava: VečeřeV ceně: Zpáteční hotelový transfer, večeře Informace: Min. 2 osoby

Amphawa plovoucí trh je jednou z nejznámějších turistických atrakcí. Nabízí mnoho aktivit pro návštěvníky a koná se pouze o víkendech. V poledne vás vyzvedneme v hotelu a pojedete asi 1,5 hod. severně od Hua Hin přímo k železničnímu trhu u Maeklong (Talad Rom Hoop). Tento trh se nachází přímo na železnici, kudy přes něj projíždí vlak a prodávající musejí vše rychle odstranit, aby vlak mohl projet. Toto dělá trh naprosto unikátní a jde o vzrušující zážitek. Na trhu seženete čerstvé ovoce, zeleninu, maso, mořské plody, občerstvení a oblečení. Poté budete pokračovat k plovoucímu trhu Amphawa, kde zažijete tradiční thajský životní styl. Navštívíte jednoduchý starý dřevěný thajský dům, mnoho obchůdků a vesničany jak pádlují na svých loďkách, na kterých prodávají své různé zboží přímo na vodě na přírodních kanálech. Poplujete zde na lodi mezi dalšími loďkami a budete si moci koupit přímo z lodi, cokoliv jen budete chtít. Ochutnávat můžete místní skvělé jídlo, thajské dezerty, grilované čerstvé mořské plody a mnoho dalších lahůdek. K dispozici jsou také různé ručně vyrobené suvenýry. Plovoucí trh Amphawa ve vás nechá něco speciálního po celý život. Bude zde i mnoho fotografických příležitostí. Po plavbě na kanálech následuje večeře v místní restauraci u řeky. Uvidíte turisty oblíbené „firefly“. Jde o tisíce světlušek třpytících se nad hladinou řeky, což dělá atmosféru velmi romantickou. Maličká světla se třpytí v chladivém jasném nočním vzduchu a je nádherné se na ně dívat.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet-3 820 Kč3 820 KčSo, Ne2
Skupinový výlet-2 324 Kč1 695 Kč6
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.