Ancient City & Krokodýlí Farma

Bangkok
Ancient City & Krokodýlí Farma
Odjezd: Ráno dle dohodyMísto odjezdu: Váš hotel v BangkokuDélka výletu: 8 hod.Jazyk: Anglický průvodce Kdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, oběd

Navštívíte nádherné starobylé město Ancient City s replikami historických a kulturních památek z celého Thajska. Poté budete pokračovat na největší světovou krokodýlí farmu, která byla založena již v roce 1950. Samutprakarn Crocodile Farm a Zoo se zaměřuje na vzdělávání, zachování, výzkumu a ochranu volně žijících živočichů. Zde zažijete vzrušující krokodýlí show, kde je i publikum vyzváno k účasti. Pořídíte si zde neopakovatelné fotografické záběry, zatímco se budete dívat tváří v tvář s exotickými zvířaty.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet5 089 Kč2 872 Kč683 Kčdenně1
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.