Ancient Lamphun výlet na kolech

Chiang Mai
Ancient Lamphun výlet na kolech
Odjezd: 7:30 - 8:00 hod.Místo odjezdu: Váš hotel ve městě Chiang MaiDélka výletu: 9 hod.Jazyk: Anglický průvodce (v případě zájmu lze zajistit německého, francouzského či ruského průvodce)Kdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, oběd, svačina a pitná vodaInformace: min. 2 osoby - max. 12 osob

Výlet je příjemný a není příliš náročný. Na kolech pojedete přibližně 35 km přes klidnou krajinu a silnice, vedoucí přes ovocné a zeleninové plantáže podél cyklistické stezky a řeky. Budete dělat časté zastávky na zajímavých místech a scenériích. Výlet je vhodný pro každého, jede se pozvolným tempem. Podíváte se na některé nejvyšší body severního Thajska a užijete si krásu buddhistické kultury v Wat Phra That Haripunchai. Příjemná projížďka začíná podél břehů řeky Ping, podél které pojedete zhruba 5 km směrem od Chiang Mai až dojedete k historickým ruinám Wiang Khum Kham, první osídlení Mony se datuje do 11. století. Dále budete pokračovat k vašemu cíli Lamphun, pojedete po klidných venkovských silnicích a po zemědělské půdě, kde uvidíte tradiční Lanna způsob života. Jízda vás zavede hlouběji do bohatých sadů s velkým množstvím sezónních plodin. Pokračovat budete přes malé vesničky a řeku Ping. Uděláte si zastávku, kde ochutnáte místní speciality na trzích. Jakmile se dostanete do historického Lamphun, projedete se kolem starých hradeb města a uvidíte nejstarší a nejsvětější stupu v Thajsku Wat Phra That Haripunchai, postavenou v roce 1044. v této oblasti původně vládla legendární Mon královna Chama Thewi. Po obědě v restauraci u řeky budete mít čas na prozkoumání trhů Lamphunu, kde je čerstvé ovoce ze sadů kterými jste projížděli.

Nepřehlédněte

Důležité & Akce:

Výlet je vhodný pro každého kdo je trochu fyzicky zdatný, cyklistické přilby jsou povinné, doporučujeme mít sjednané pojištění úrazu při sportu na dovolené. Před cestou se podepisuje formulář, kde během výletu ručíte sami za sebe i za své děti a souhlasíte s podmínkami provozovatele včetně odpovědnosti.

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.