Ao Nang Paradise na luxusní dlouhoocasé lodi

Krabi
Ao Nang Paradise na luxusní dlouhoocasé lodi
Odjezd: 9:30 hod.Místo odjezdu: Váš hotel na KrabiDélka výletu: 8 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, obědInformace: Vezměte si sebou plavky, ručník, věci na převlečení, pokrývku hlavy, krém na opalování, sluneční brýle, fotoaparát.

Tento jednodenní a relaxační výlet vás zavede na nádherná místa a ostrovy kolem Krabi s pocitem luxusu na palubě speciálně navržené dlouho ocasé lodi. Tento výlet je vynikající způsob, jak poznat oblast Krabi. Navštívíte některé z našich oblíbených míst, včetně scénických pláží, dalekých zátok a korálových ostrovů, které jsou ideální pro šnorchlování. Užijete si opalování, relaxaci a prozkoumáte různé kouty této oblasti. Ke konci dne navštívíte Phra Nang Beach, kde vás průvodce vezme na procházku po Railay a dovede k lodi pro zpáteční plavbu do hotelu. Na každé zastávce jsou k dispozici soukromé slunečníky a plážové podložky, které můžete využít. Během výletu navštívíte: Koh See – slavné město pod vodou ideální pro potápění, Poda Island, Chicken Island, Tup Island a Phra Nang, včetně jeskyně Princess Cave. V průběhu dne, kolem 12:00, na vás bude čekat chutný thajský oběd na malé pláži. Zpět do hotelu pojedete kolem 16:30 hod.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet10 510 Kč6 132 Kč3 507 Kčdenně1
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.