Ayutthaya autem

Bangkok
Ayutthaya autem
Odjezd: Ráno dle dohodyMísto odjezdu: Váš hotel v BangkokuDélka výletu: 10 hod.Jazyk: Anglický průvodce Kdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, obědInformace: Možnost výběru, zda během návštěvy v Ayutthaya navštívíte chrám Wat Panangchoen nebo Wat Mahathad.

Mezi atrakce v Thajsku, které „musíte vidět“ patří návštěva Ayutthaya, bývalého hlavního města Thajska, které se nachází 76 km severně od Bangkoku. Ayutthaya bylo hlavním městem po 417 let a jde o jednu z hlavních turistických atrakcí v Thajsku. K vidění je mnoho starobylých zřícenin a uměleckých děl. Město bylo založeno v roce 1350 králem U-Thong. Vládlo zde 33 králů 5ti dynastií do té doby, dokud město nebylo zničeno Barmánci v roce 1767. Během tohoto výletu navštívíte hlavní památky jako:

– Wat Sri Sanphet – tento důležitý a skvělý klášter byl používán jako obytný palác za panování krále Ramathibodi I.

– Wat Phananchoeng nebo Wat Mahathad – Wat Phananchoeng existoval ještě před založením hlavního města Ayutthaya. Hlavní 19 m vysoký Buddha je vytvořen štuky a je nejvíce ctěn obyvateli Ayutthaya. Wat Mahathad se svou kultovní hlavou Buddhy, která je propletená v kořenech stromu je jednou z nejvíce fotografovaných míst v Ayutthaya. Chrám byl postaven ve 14. století a byl důležitým místem pro královské obřady a později byl zničen během barmské invaze v roce 1767.

– Wat Yai Chaimongkhol – Chedi v tomto klášteře patří k největším v Ayutthaya a byla postavena králem Naresuana (1590-1605). Je zde mnoho Buddhů a krásná zahrada.

– Tento výlet také zahrnuje výlet lodí do Bang-Pa-In – bývalý Královský letohrádek, který představuje dokonalý příklad thajské architektury.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet6 113 Kč3 315 Kč2 496 Kčdenně1
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.