Bangkok celodenní výlet

Hua Hin
Bangkok celodenní výlet
Odjezd: 7:00 hod.Místo odjezdu: Váš hotel na Hua HinDélka výletu: 10-11 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, obědInformace: Min. 2 osoby!

Tento celodenní výlet zahrnuje návštěvu hlavních památek města Bangkok. Vyzvedneme vás v hotelu a odvezeme do Bangkoku, kde navštívíte Wat Pho – jeden z největších ležících Buddhů v Thajsku a pak budete pokračovat do chrámu Smaragdového Buddhy a Grand Palace, kde uvidíte krásnou architekturu v thajském a evropském stylu. Poté se vydáte na lodi po toku řeky Chao Phraya. Po plavbě, odkud si užijete krásný výhled na Bangkok, následuje oběd v restauraci u řeky. Po obědě navštívíte Wat Trimit, kde sídlí nápadný 3 metry vysoký Golden Buddha, je lesklý a váží 5 tun ryzího zlata. Nakonec budete mít nějaký volný čas na nákupy v nákupním centru MBK, což je jedno z nejznámějších nákupních center v Bangkoku. Po nákupech bude následovat transfer zpět do Hia Hin do vašeho hotelu.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet-5 061 Kč5 061 Kčdenně2
Skupinový výlet-2 421 Kč1 981 KčNe6
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.