Bangkok na lodi

Bangkok
Bangkok na lodi
Odjezd: Dle dohodyMísto odjezdu: Skytrain stationDélka výletu: 5 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: Denně

Tento výlet nabízí unikátní zážitek a způsob, jak zažít Bangkok z jiného úhlu pohledu. Začněte přepravou z Skytrain station do Taksin Bridge a pokračovat budete na taxi lodi k nejznámějšímu ovocnému a květinovému trhu v Bangkoku – Pak Klong Talad. Pokračovat budete místním tuk tukem k Wat Pho, což je nejstarší chrám v Bangkoku, který nabízí k vidění ohromujícího a největšího ležícího Buddhu v Thajsku. Následně přejedete trajektem po řece na druhý břeh a dostanete se ke chrámu úsvitu (Wat Arun) a jeho impozantní keramikou pokryté Pagodě. Nakonec výletu následuje návrat taxi lodí do Skytrain station.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet1 676 Kč1 098 Kč816 Kčdenně1
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.