Bangkok Národní Muzeum

Bangkok
Bangkok Národní Muzeum
Odjezd: Dle dohodyMísto odjezdu: Váš hotel v BangkokuDélka výletu: 3 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: Denně (mimo pondělí a úterý)V ceně: Zpáteční hotelový transferInformace: Muzeum je v pondělí a v úterý zavřené.

Tento výlet vás zavede do Národního muzea v Bangkoku, které je věnováno k zachování národního a kulturního dědictví Thajska, a to prostřednictvím sbírek umění, archeologických a kulturních objektů umístěných v paláci Wang Na v blízkosti Velkého paláce. Galerie thajské historie se nachází v sále Sivamokhaphiman spolu s galerií prehistorie umístěné v zadní části budovy. Historické sbírky a umění jsou zobrazeny v jižním a severním křídle. Královské kremační a rituální objekty jsou vystaveny kousek od ostatních budov v prostorách paláce.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet2 235 Kč1 263 Kč293 Kčstředa - neděle1
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.