Barevné trhy kolem Bangkoku

Bangkok
Barevné trhy kolem Bangkoku
Odjezd: 7:00 hod.Místo odjezdu: Váš hotel v BangkokuDélka výletu: 9 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, oběd

Ráno v 7:00 hod. vyrazíte z vašeho hotelu v Bangkoku do Mahachai, což je domov jednoho z největších přístavů v Thajském zálivu s mořskými plody. Projdete se podél řeky směrem ke křižovatce přístavů, kde se střetává kanál Klong Mahachai a řeka Ta Chine a uvidíte rybáře, jak vykládají z lodí své úlovky, jako jsou velké a malé krevety, nesčetné množství ryb, sépie, měkkýši a jiné plody moře, které ulovili. Koše s plody předávají rovnou obchodníkům, kteří úlovky okamžitě prodávají a dále distribuují k zamražení. V 9:30 budete pokračovat autem na Mae Klong Railway Market, přes který vede železnice. Projdete se trhem a sami se vydáte hektickým tržištěm mezi prodejci podél železniční tratě. Uvidíte, jak prodejci stahují plachty a uklízejí cestu pro projíždějící vlak kolem 10:20 hod. směřující do Mahachai. Následuje krátká přeprava do Ampawa, kde naleznete Benjarong dům a muzeum. Uvidíte zručné řemeslníky, jak malují porcelánové nádobí a zdobí ho složitými vzory. Následuje oběd v Baan Amphawa Resort, po kterém se vydáte lodí po malebných kanálech, budete míjet kokosové a ovocné sady a venkovská obydlí. Lodí budete pokračovat po řece Mae Klong k Wat Bang Kung, který byl postavený v období Ayudhaya (před více než 200 lety). Tento zajímavý chrám je zcela obklopen kořeny obrovského Banyan stromu. Nakonec následuje návrat do Bangkoku do vašeho hotelu cca 60 – 90 min. v závislosti na provozu.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet5 839 Kč3 168 Kč2 064 Kčdenně1
Skupinový výlet-1 872 Kč1 959 Kčdenně2
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.