Barramundi rybářský výlet

Bangkok
Barramundi rybářský výlet
Odjezd: 8:00 hod.Místo odjezdu: Váš hotel v BangkokuDélka výletu: 8 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, obědInformace: 6 hod. rybaření - celkem 8 hod. Vezměte si s sebou pokrývku hlavy a opalovací krém. Povolení k rybolovu a kompletní rybářské vybavení a návnady jsou zahrnuty v ceně (kromě muškaření).

Díky tomuto celodennímu výletu se budete nacházet v krásné svěží zelené krajině – Boon Mar jezer v Thajsku, což je číslo 1 pro Barramundi rybářské místo, které se nachází 80 km východně od Bangkoku v okrese Bangpakong a provincii Chachoengsao. Jezera Boon Mar jsou umístěny hluboko ve svěží zelené oblasti a klidné krajině venkova v Thajsku. Je zde až 30 obrovských exkluzivních rybníků, které nabízejí vzrušující rybaření v Thajsku. Váš den začne vyzvednutím ve vašem hotelu v Bangkoku v 08:00 hod. Přibližně za 1 hod. a 15 min. nato dorazíte k rybníkům Boon Mar, kde budete po příjezdu informování o nejlepším přístupu k barramundi a dostanete horké rybářské typy od profesionálního průvodce. Rybaření na návnadu pro barramundi je aktivní metoda, jak se toulat pěšky po rozsáhlém komplexu rybníků Boon Mar. Po celý den rybolovu budou průvodci po vašem boku a budou připraveni poskytnout odborné poradenství a ruce pro váš úlovek. K dispozici budete mít ohromnou sbírku všech potřebných návnad a rybářských potřeb, včetně nabídky krásných lákavých prutů od Rapala, každá s jinou vlastností pro různé nástrahy. Tyto pruty jsou určeny pouze pro účely lovu s nástrahami a dávají zkušenému rybáři možnost využít všechny dovednosti a triky, které se naučil, aby návnada „ožila“. V poledne si dáte pauzu na oběd, který bude podáván v hotelové restauraci. Ochutnáte vynikající thajskou kuchyni. Zbytek odpoledne cca do 15:00 hod. budete pokračovat v rybolovu až do doby návratu do vašeho hotelu.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet-7 863 Kč7 863 Kčdenně2
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.