Calypso Cabaret Show v Asiatique

Bangkok
Calypso Cabaret Show v Asiatique
Odjezd: Dle dohodyMísto odjezdu: Váš hotel v BangkokuDélka výletu: 2,5 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněV ceně: Zpáteční hotelový transfer

Zažijte jednu z prvních transvestite show v Bangkoku, která představí více než 50 herců. Užijte si mimořádný večer ve zbrusu novém divadle s kapacitou 400 sedadel v Asiatique – Bangkokské nejnovější nákupní a zábavní destinaci na nábřeží. Show je denně, a to v 20:15 hod. a 21:45 hod. po celý rok. Každá show trvá přibližně 1 hod. a 15 min., během které spatříte 15 představení s více jak 50 účinkujícími. Všichni účinkující jsou thajské státní příslušnosti.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet2 317 Kč1 360 Kč402 Kčdenně1
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.