Celodenní Phuket Explorer

Phuket
Celodenní Phuket Explorer
Odjezd: 8:30 hod.Místo odjezdu: Váš hotel na PhuketuDélka výletu: 8 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, oběd+ nealkoholické nápojeInformace: Min. 2 osoby

Jakmile vás ráno řidič vyzvedne v hotelu, začnete výlet malebnou jízdou na vyhlídku s výhledem na některé nádherné pláže ostrova Phuket. Budete pokračovat do sloního tábora, kde si užijete 10 min. projížďku na slonovi skrz tropickou krajinu. Následuje jízda na Nakkerd Hill, kde navštívíte ohromujícího „Big Buddha“, zde se také můžete těšit na nádherný výhled na záliv Chalong a jižní Phuket. Budete pokračovat k Wat Chalong, nejvíce ctěný klášter na Phuketu. Další zastávka vede k továrně kešu ořechů. Následně se pokračuje k nejstaršímu čínskému chrámu (100 let), kde se dozvíte více o čínském vlivu na ostrově Phuket. Byly zde natočeny slavné filmy jako například „Mladý Indiana Jones“, „The Killing Fields“ a „Nebe a země“. Po obědě v místní restauraci pojedete do severní části ostrova. Navštivte typickou zemědělskou usedlost a uvidíte ukázku pryžové výroby na místní plantáži, kde je mnoho vyškolených opic, které nosí kokosové ořechy. Uvidíte také, jak se zasazuje, pěstuje a sklízí rýže. Nakonec si užijete krátkou jízdu venkovskou krajinou na vozíku taženého buvolem. Scenerickou jízdou podél pobřeží se dostanete zpět do hotelu.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet7 680 Kč6 240 Kč5 760 Kčdenně1
Skupinový výlet-2 880 Kč3 379 Kčdenně mimo Čt2
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.