Celodenní výlet do Bangkoku z Pattaya

Pattaya
Celodenní výlet do Bangkoku z Pattaya
Odjezd: 6:00 hod.Místo odjezdu: Váš hotel v PattayaDélka výletu: 12 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, obědInformace: Do paláců není vhodné nosit šortky či krátké sukně a trika bez rukávů (je možné si za poplatek zapůjčit oděv k zahalení).

Poté co vás brzo ráno vyzvedneme v hotelu v Pattaya, odvezeme vás do města andělů – Bangkok, které budete mít možnost během tohoto celodenního výletu prozkoumat. Během svého pobytu v Bangkoku navštivte Wat Phra Kaew a Grand Palace. Pak se vydáte na výlet lodí po řece Chao Praya, odkud budete míst skvělou příležitost sledovat život místních podél řeky. Další místo, které navštívíte, bude Wat Pho (Wat Phra Chetuphon), kde se nachází největší ležící Buddha, který je 46 m dlouhý a 15 m vysoký. Na oběd se zastavíte v místní restauraci a pak budete pokračovat k Vimarmmek Teak Mansion, jediné z největších zlatých teakovýhc budov na světě. Po této zastávce následuje odvoz zpět do vašeho hotelu v Pattaya.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet8 677 Kč5 052 Kč5 052 Kčdenně1
Skupinový výlet-2 167 Kč2 744 KčNe6
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.