Chiang Mai noční safari

Chiang Mai
Chiang Mai noční safari
Odjezd: 18:30 hod.Místo odjezdu: Váš hotel ve městě Chiang MaiDélka výletu: 4 hod.Jazyk: Anglický průvodce (v případě zájmu lze zajistit německého, francouzského či ruského průvodce)Kdy: DenněV ceně: Zpáteční hotelový transfer

Na více jak 300 akrech nedotčené půdy obklopené národním arkem Doi Suthep-Pui, nabízí Chiang Mai Day & Night Safari svým návštěvníkům možnost sledovat volně žijící živočichy velmi z blízka. Zábavní park je rozdělen do 3 zón, z nichž dvě mohou být prozkoumány tramvají s odjezdem v pravidelných intervalech, zatímco Jaguar stezku je možné projít pěšky. Jízdu tramvají doprovází anglický komentář a jede přes Savannah část a Predator část. Občerstvení a nápoje je možné zakoupit v různých kioskách poblíž vchodu do parku, kde je také obchod se suvenýry.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.