Chiang Rai Golden triangel

Chiang Mai
Chiang Rai Golden triangel
Odjezd: Ráno dle dohodyMísto odjezdu: Váš hotel ve městě Chiang MaiDélka výletu: 11 hod.Jazyk: Anglický průvodce (v případě zájmu lze zajistit německého, francouzského či ruského průvodce)Kdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, oběd

Průvodce vás vyzvedne ve vašem hotelu a vezme vás na projížďku na sever města Chiang Rai. Po cestě navštívíte horké prameny Mae Kajan. Pokračovat budete dále k Mae Sai, který se nachází na hranici mezi Thajskem a Myanmarem. Po obědě v místní restauraci, budete pokračovat do Zlatého trojúhelníku, kde se sbíhají země Laosu, Myanmaru a Thajska. V Chiang Saen navštívíte muzeum Wat Chedi Luang. Poté náseduje transfer zpět do vašeho hotelu v Chiang Mai.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.