City & Temples & Wat Doi Suthep

Chiang Mai
City & Temples & Wat Doi Suthep
Odjezd: 08:30 & 13:30Místo odjezdu: Váš hotel ve městě Chiang MaiDélka výletu: 3,5 hod.Jazyk: Anglický průvodce (v případě zájmu lze zajistit německého, francouzského či ruského průvodce)Kdy: DenněV ceně: Zpáteční hotelový transfer

Během tohoto výletu navštívíte Wat Doi Suthep, zastrčený v horách ve výšce 3,280 feet. Ke chrámu se dostanete po schodišti s přibližně 300 schody, které je lemované zábradlím po obou stranách. Klášter byl postaven králem Gue-Na v roce 1383. Uprostřed je velká chedi (pagoda), která obsahuje ostatky Lorda Buddhy. Poté se projdete po největším městském trhu – Waroros. Následuje návštěva dvou důležitých chrámů, a to Wat Chedi Luang a Wat Phra Singh.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.