Damnoen Saduak Plovoucí trh & River Kwai

Bangkok
Damnoen Saduak Plovoucí trh & River Kwai
Odjezd: 7:00 hod.Místo odjezdu: Váš hotel v BangkokuDélka výletu: 11 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, oběd

Tento nejzajímavější výlet vás přenese do venkovského prostředí na plovoucí trh Damnoen Saduak, který se nachází 100 km západně od Bangkoku. Provezete se dlouhoocasou lodí po přírodních kanálech a budete mít jedinečnou možnost vidět životní venkovský styl Thajců v této provincii. Poté se pokračuje na foto zastávku v Kanchanaburi u slavného mostu přes řeku Kwai. Po obědě, navštivte thajsko-barmský železniční uzel, interaktivní muzeum, informační a výzkumné zařízení určené k prezentaci historie thajsko-barmské železnice. Plně klimatizované centrum nabízí návštěvníkům vzdělávací a dojemný zážitek. Následně navštivte dva dobře udržované válečné hřbitovy, které obsahují hroby odhadem 9000 spojeneckých vojáků, kteří přišli o život při stavbě mostu a budování notoricky známé „Železnice smrti“, kterou Japonci doufali, že natáhnou až k hranicím Barmy (Myanmar).

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet6 466 Kč3 456 Kč2 496 Kčdenně1
Skupinový výlet-2 304 Kč2 342 Kčdenně2
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.