Den na ostrovech (kajak)

Krabi
Den na ostrovech (kajak)
Odjezd: 8:30 hod.Místo odjezdu: Váš hotel na KrabiDélka výletu: 7-8 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, obědInformace: Min. 2 osoby. Program a trasa může být upravena v závislosti na počasí v den odjezdu. Vezměte si sebou plavky, ručník, věci na převlečení, pokrývku hlavy, krém na opalování, sluneční brýle, fotoaparát.

Díky tomuto skvělému výletu uniknete davům turistů do panenské přírody a poplujete si po moři na kajaku. Budete pádlovat kolem některých ostrovů na Krabi, jako jsou Koh Hong, Koh Lading, Koh Pak Bia a Mor Islands. Spatříte nejdramatičtější a tak krásné pobřeží Krabi v klidném Andamanském moři na což budete vzpomínat celý život. Ráno vás vyzvedneme v hotelu a odvezeme na místní molo, odkud se na lodi poplavíte na Koh Hong Krabi, zde uvidíte zoborožce, mořské orly či varany. Užijete si pádlování na kajaku v otevřené Hong laguně. Po pádlování si užijete koupání a šnorchlování na pláži Koh Hong. Na tomto ostrově si také vychutnáte oběd formou pikniku na pláži. Po obědě se popluje ke skupině malých ostrůvků nazývaných Pah Koh. Zastavíte v ráji ostrova Lading Island a pak Pak Bia Island. Jedná se o malý, nedotčený a vzdálený ostrov s plážemi s bílým pískem. Kolem 15:30 hod. bude následovat odjezd zpět do Talene Pier, v hotelu budete zpět kolem 16:30 hod.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Skupinový výlet-2 625 Kč1 050 KčÚt, Čt, Ne2
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.