Den v Tong Bai sloní nadaci

Chiang Mai
Den v Tong Bai sloní nadaci
Odjezd: 8:30 hod.Místo odjezdu: Váš hotel ve městě Chiang MaiDélka výletu: 8-9 hod.Jazyk: Anglický průvodce Kdy: středa a sobotaStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, obědInformace: Min. 2 osoby - max. 9 osob! Na sebe a s sebou: tričko, žabky nebo sandály, plavky, opalovací krém, sprej proti hmyzu, fotoaparát.

Během tohoto výletu strávíte krásný den ve sloním táboře a nadaci Tong Bai v Mae Win. Seznámíte se s těmito šedivými obry a užijete se s nimi i koupel. Převezeme vás s hotelu v Chiang Mai přes krásnou krajinu do Sanpatong a dále do Mae Win, kde strávíte většinu dne se slony v Tong Bai Foundation. K maximální kapacitě 9 osob je výlet opravdu osobitý a budete mít tak spoustu času na to si slony pořádně užít. Dopoledne vám zaměstnanci Tong Bai poskytnou informace o asijském slonovi, což je druh, který patří na červený seznam ohrožených živočichů. Poté vás vezmou ke slonům a budete mít možnost je poznat zblízka. Hned poté si vychutnáte oběd s thajskými specialitami. Po oběde bude následovat procházka se slony lesem k řece, kde se s nimi budete koupat. Jakmile si užijete vodní zábavu, vrátíte se s nimi zpět do kempu. Rozloučíte se se slony a přáteli z nadace Tong Bai Foundation a pojedete zpět do hotelu v Chiang Mai.

Nepřehlédněte

Důležité & Akce:

3000 THB na osobu z ceny výletu jde rovnou do nadace a bude použita pro slony. Každý účastník obdrží certifikát za tento dar do nadace.

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.