Denní péče o slony na řece Kwai

Bangkok
Denní péče o slony na řece Kwai
Odjezd: Dle dohodyMísto odjezdu: Váš hotel v BangkokuDélka výletu: 7,5 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, oběd formou bufetu, vstup do areálu, průvodceInformace: Transfer z / do Kanchanaburi je k dispozici jak skupinový tak soukromý, ale aktivity ve sloním světě jsou pouze společné s jinými turisty. Vezměte si s sebou oblečení na převlečení, protože se hodně ušpiníte a budete mokří. Také nezapomeňte na opalovací krém, pokrývku hlavy, fotoaparát, repelent a lepší obuv.

Elephant’s World v překladu „Sloní svět“ je nezisková organizace, v provincii Kanchanaburi, který slouží jako „domov důchodců“ pro slony, kteří dříve pracovali pro lidi v dřevařském průmyslu, nebo v zábavních parcích pro turisty v kempech a cirkusech. Když tito sloni již nebyli „potřeba“ byli propuštěni a následovalo jejich toulání a žebrání jídla v ulicích města. Nadace se rozhodla pečovat o tyto slony a i o záchranu mladých slonů, aby nemuseli vést život tuláků. Sloní svět je symbol Thajska a dává slonům klidný život v přírodním prostředí, včetně přípravy jídla pro slony, jejich krmení a mytí. Tato exkurze vám umožní se stát součástí těchto denních činností v péče o slony, do kterých se můžete naplno zapojit. Každý den je v Elephants World jiný, a to v závislosti na potřebách slonů! Mezi obecné denní činnosti patří: krmení slonů, výsadba / sklizeň obilí, příprava speciální potraviny pro staré slony, koupání slonů a jejich drhnutí. V 7:00 hod. vás vyzvedneme v hotelu v Bangkoku, odkud následuje převoz do Kanchanaburi v 10:00 hod. dorazíte do Sloního světa. V 10:30 hod. se seznámíte se slony a budete je krmit. V 11:00 hod. je budete koupat a drhnout. Ve 12:00 hod. následuje příprava a čištění ovoce a zeleniny včetně vaření lepkavé rýže pro staré slony. Ve 13:00 hod. si vychutnáte váš oběd. Po obědě budete získávat rostlinnou potravu pro slony, jako jsou banánovníky, cukrová třtina a tráva. Kolem 15:00 hod. budete krmit staré slony koulemi z lepkavé rýže. V 15:30 vezmete slony k řece ke koupeli. Pak budete slony krmit ovocem a zeleninou, čímž i řeknete slonům ahoj a budete se připravovat na zpáteční cestu do Bangkoku, kam dorazíte kolem 19:00 hod. Na tento výlet a zážitek budete vzpomínat celý život.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet8 044 Kč5 246 Kč3 696 Kčdenně1
Skupinový výlet---
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.