Doi Suthep & White Hmong Village Trek

Chiang Mai
Doi Suthep & White Hmong Village Trek
Odjezd: 8:30 hod.Místo odjezdu: Váš hotel ve městě Chiang MaiDélka výletu: 8-9 hod.Jazyk: Anglický průvodce (v případě zájmu lze zajistit německého, francouzského či ruského průvodce)Kdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, oběd formou balíčku

Program tohoto výletu je následující:

08:30: Odjezd z hotelu a jízda asi 20 minut po Huay Kaew Road směrem k Monthatarn vodopádu (součást Doi Suthep – Národní park Pui), kde je výchozí bod.

09:00: Treková procházka asi 40 minut k “Sai-Yoy” vodopádu, kde si můžete odpočinout a zaplavat. Pokračuje procházka další 2 hodiny do kmenové vesnice White Hmong Hill, což je menšinová skupina lidí, kteří se sem přistěhovali z jižní části Číny. Projdete a prohlídnete si tuto primitivní vesnici, kde ještě není ani žádná elektřina a budete mít jedinečnou možnost poznat jejich tradiční způsob života.

12:30: Obědový balíček který se bude podávat ve vesnici. 14:00: Pojedete dolů z kopce z vesnice k návštěvě Wat Doi Suthep, který leží ve výšce 3500 stop nad hladinou moře. Užijte si šplhání po  cca 300 schodech do chrámu a projdete se kolem nádherné Golden Pagody, která skrývá autentické relikvie Buddhy. Za odměnu si vychutnáte nádherný panoramatický výhled na město Chiang Mai.

17:00: Transfer zpět do hotelu.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.