Džungle & Sloní Safari

Krabi
Džungle & Sloní Safari
Odjezd: 8:30 hod.Místo odjezdu: Váš hotel na KrabiDélka výletu: 7 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, obědInformace: Min. 2 osoby. Vezměte si sebou plavky, ručník, věci na převlečení, pokrývku hlavy, krém na opalování, sluneční brýle, fotoaparát. Na sebe si vezměte pohodlné a lehké oblečení.

Během této výpravy navštívíte úžasné a relaxační horké vodopády s vodou teplou 38 stupňů. Prameny jsou velice zdravé pro pokožku a celkové zdraví. Jezdí sem nejen turisté, ale i Thajci, kteří se sem přijíždějí koupat a věří, že je to prospěšné pro jejich zdraví, zejména pro pokožku.

Po pěkné a relaxační zastávce v přírodních lázních se projdete krásnou procházkou po naučné stezce do sladkovodního přírodního bazénu v džungli, kde budete nadšeni ze smaragdově čisté vody, kde se budete moci vykoupat. Poté budete pokračovat do regionu s nejznámějšími chrámy. Chrám Tiger cave nabízí k vidění Buddhu, obří stromy a pagody. Dozvíte se více o místní historii a kultuře. Můžete se zde setkat s mnichy a vidět, jak žijí v krásném prostředí a přírodním klidu jeskyně. Pokud se na to budete cítit, můžete se vydat nahoru po 1237 schodech a dostat se až na vrchol tohoto chrámu. Za odměnu vás ohromí dech beroucí panoramatický výhled. Pohled je přes svěží les, vápencové hory a nádherné moře. Ti méně aktivní se mohou dívat na putování rodiny opic dole u chrámu. V průběhu dne si vychutnáte lahodný thajský oběd. Poslední zastávka tohoto dne je v Elephant Trekking Camp, kde si užijete jízdu na slonech v deštném pralese. Budete si ze zad slona užívat krásy přírody, kaučukové stromy, palmy a plantáže. Slony můžete dokonce krmit banány. Po projížďce na slonech vás odvezeme zpět do vašeho hotelu na Krabi.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet-4 032 Kč2 880 Kčdenně2
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.