Eco Soft dobrodružství (džípy & raft)

Chiang Mai
Eco Soft dobrodružství (džípy & raft)
Odjezd: Dle dohodyMísto odjezdu: Váš hotel ve městě Chiang MaiDélka výletu: 8,5 hod.Jazyk: Anglický průvodce (v případě zájmu lze zajistit německého, francouzského či ruského průvodce)Kdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, obědInformace: V období sucha, od února do srpna, je hladina vody v řece příliš nízká, a proto místo divoké jízdy na raftech se dolů povezete na bambusových vorech.

Na tento výlet se vydáte z Chiang Mai ve 4-WD Land Rover džípech. První zastávku učiníte v Mae Rim, kde je Hill Tribe muzeum (zavřeno v sobotu, neděli a o svátcích). Dále budete pokračovat do Mae Tang, kde je sloní safari v deštném pralese. Zde si užijete krátkou jízdu v tradičním vozíku taženém volem. Následuje oběd formou pikniku, po kterém se vydáte v nafukovacích člunech po peřejích malebné řeky Mae Tang na dobrodružnou hodinovou projížďku. Dále se pokračuje do Baan Huai Rai, po absolvování několika vesnic, sadů, údolí a rýžových polí. Cestou zpět do hotelu si užijete scénické výhledy.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.