Hong ostrov na dlouhoocasé lodi & Kajaking

Krabi
Hong ostrov na dlouhoocasé lodi & Kajaking
Odjezd: 8:30 hod.Místo odjezdu: Váš hotel na Krabi/Ao NangDélka výletu: 7 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, oběd formou bufetuInformace: Min. 2 osoby. Program a trasa může být upravena v závislosti na počasí a přílivu v den odjezdu. Vezměte si sebou plavky, ručník, věci na převlečení, pokrývku hlavy, krém na opalování, sluneční brýle, fotoaparát. Na sebe si vezměte pohodlné a lehké oblečení.

Během tohoto celodenního výletu si užijte den v nádherných tyrkysových vodách. Budete objevovat krásy podmořského světa, stejně jako malebné ostrovy, které jsou jako tečky v moři. Během svého výletu navštívíte ostrovy Daeng a Paradise Islands, kde budete mít první příležitost strávit nějaký čas a odpočinek na pláži. Budete si zde moci zaplavat nebo se potápět v křišťálově čisté vodě. Pokračovat budete na Hong Island. Zde nasednete na kajaky a poplujete prozkoumat skrytou lagunu na zadní straně ostrova – úžasný pohled! Pak se vrátíte na pláž, kde si vychutnáte oběd formou bufetu, který bude pro vás připraven. Odpoledne nasednete znovu na loď a pojedete zpět do vašeho hotelu.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet-6 192 Kč-denně2
Skupinový výlet-2 122 Kč935 Kčdenně2
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.