Island Hopping (Hong ostrov) na luxusní dlouhoocasé lodi

Krabi
Island Hopping (Hong ostrov) na luxusní dlouhoocasé lodi
Odjezd: 9:30 hod.Místo odjezdu: Váš hotel na Krabi/Ao NangDélka výletu: 7 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, oběd formou piknikuInformace: Min. 2 osoby. Program a trasa může být upravena v závislosti na počasí a přílivu v den odjezdu. Vezměte si sebou plavky, ručník, věci na převlečení, pokrývku hlavy, krém na opalování, sluneční brýle, fotoaparát. Na sebe si vezměte pohodlné a lehké oblečení.

Hong thajsky znamená „pokoj“ a doslovný překlad názvu tohoto ostrova „ostrov s místnosti“. Je to díky tomu, že se zde nacházejí nádherné laguny. Během tohoto relaxačního celodenního výletu navštívíte právě tento známý a úchvatný ostrov Hong. Budete mít možnost prozkoumat exotické pláže, laguny ostrova Hong a také navštívit ostrovy Pak Bia & Paradise Island a některé jejich okolní sesterské ostrovy. Budete mít spoustu času pro šnorchlování, plavání, opalování a také se můžete těšit na památky těchto neuvěřitelných pláží! Cesta na ostrov trvá asi hodinu. Poplujete na luxusní dlouho ocasé lodi, která byla speciálně navržena a postavena s ohledem na vaše maximální pohodlí. Ráno vás vyzvedneme v hotelu a převezeme do přístavu Nopparat Thara Pier. Odtud se plavíte na Hong ostrov. Kolem 16:00 hod se vrátíte na Ao Nang Beach a následuje zpáteční transfer do hotelu. Na tento výlet budete rádi ještě dlouho vzpomínat.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet11 053 Kč5 616 Kč3 572 Kčdenně1
Skupinový výlet-1 945 Kč1 492 KčÚt, Čt, Ne6
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.