Jeden den v horách (vodopád, jízda na slonech & bamboo rafting)

Chiang Mai
Jeden den v horách (vodopád, jízda na slonech & bamboo rafting)
Odjezd: Dle dohodyMísto odjezdu: Váš hotel ve městě Chiang MaiDélka výletu: 8 hod.Jazyk: Anglický průvodce (v případě zájmu lze zajistit německého, francouzského či ruského průvodce)Kdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, oběd

Vyrazíte z Chiang Mai do okresu Mae Wang, který se nachází asi 60 km jižně od města. Silnice, po kterých pojedete, procházejí rýžovými poli, venkovskými vesnicemi a zelenými horami. První zastávka bude u vodopádu Mae Sapok, který je 2 km chůze od silnice. Před obědem v místní restauraci navštívíte nedalekou vesnici Karen. Poté pojedete chvíli k řece Mae Wang, kde si užijete hodinový rafting na bambusovém voru. Raději si vezměte něco na převlečení, protože budete mokří. Dobrodružství bude pokračovat jízdou v lese na hřbetě slona. Po projížďce budete pokračovat pěšky džunglí zpět na hlavní silnici, kde na vás bude čekat převoz zpět do vašeho hotelu v Chiang Mai.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet-4 608 Kč-denně2
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.