Jim Thompson House & Hadí farma

Bangkok
Jim Thompson House & Hadí farma
Odjezd: Dle dohodyMísto odjezdu: Váš hotel v BangkokuDélka výletu: 5 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněV ceně: Zpáteční hotelový transfer

Během tohoto výletu po Bangkoku se seznámíte s jedním z nejlepších příkladů tradiční thajské bytové architektury a dech beroucí kolekci umění jihovýchodní Asie, vystavené v takovém domě, který postavil americký státní příslušník Jim Thompson, který tolik miloval Thajsko a rozhodl se zde žít. Během svého působení, zde nechal vybudovat právě tyto jedinečné teakové domy. Dům Jima Thompsona je pro návštěvníky jednou z nejpopulárnějších atrakcí v Bangkoku. Jim Thompson se narodil v Delaware v roce 1906 a do Thajska se opravdu zamiloval, když sem byl vyslán jako zpravodajský agent v Bangkoku během druhé světové války. Později začal podnikat a dodával jemné thajské hedvábí do zámořských módních domů. Z výnosů z jeho úspěchu, Thompson shromáždil působivou škálu uměleckých děl. Které jsou dnes k vidění v jeho teakovém domě, který dnes slouží pouze jako muzeum. Teakové domy jsou umístěny ve svěží zahradě hned vedle centra Bangkoku. Hlavní dům je plný vkusně zobrazeného asijského umění a kuriozit, včetně Buddhy, obrazů, keramiky a starožitného nábytku. Dodnes se neví, jak to s Jimem Thompsonem bylo, jednoho dne totiž záhadně zmizel v Malajsii, kam v roce 1967 jel na dovolenou. Teakové domy zobrazují jeho nesmírnou lásku k Thajsku a patří mezi nejcennější majetek Bangkoku.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet2 727 Kč1 578 Kč225 Kčdenně1
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.