Kajaking v Andamanském moři

Phuket
Kajaking v Adamském moři
Odjezd: 10:00 hod.Místo odjezdu: Váš hotel na PhuketuDélka výletu: 9 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, obědInformace: Min. 2 osoby! Vezměte si s sebou plavky, oblečení na převlečení, ručník, pokrývku hlavy, opalovací krém, fotoaparát a sluneční brýle.

Během tohoto celodenního výletu vás čeká plavba na kajaku po Andamanském moři. Poplujete také komfortní eskortní lodí, kde pro vás bude k dispozici čerstvé ovoce, občerstvení, nealkoholické nápoje, pitná voda, káva a čaj. Z doprovodného člunu s vámi budou průvodci pádlovat mořskými kajaky do jeskyní Hongs a kolem ostrovů. Na každé 2 hosty je jeden průvodce v kajaku. Stanovená trasa se každý den lehce mění v závislosti na přílivu. Poplujete do Phang Nga Bay National Park, kde budete mít možnost plavby na kajaku a zkoumání jeskyní a laguny v zátoce. Poté se vrátíte na loď, kde si vychutnáte thajský oběd formou bufetu. Loď bude zatím kroužit kolem ostrova Naka Yai Island. Čas budete mít také na opalování, plavání nebo vlastní pádlování podél pláže na ostrově. Kolem 17:30 hod. bude zpět odjezd do vašeho hotelu na Phuketu.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Skupinový výlet-2 905 Kč1 163 Kčdenně2
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.