Khao Lak Lamkean dobrodružství

Phuket
Khao Lak Lamkean dobrodružství
Odjezd: 8:00 hod.Místo odjezdu: Váš hotel na PhuketuDélka výletu: 9,5 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, obědInformace: Min. 2 osoby! Vezměte si s sebou plavky, oblečení na převlečení (2x triko a 2x šortky).

Objevte provincii Phang Nga během této celodenní exkurze, kdy se z hotelu na Phuketu vydáte na ostrov Khao Lak. Lamkean District se nacházejí v okolí Khao Lak Beach & Village. Během návštěvy ostrova se zastavíte na skvělém vyhlídkovém bodě Khao Lak, který nabízí krásný výhled na pláže ostrova Khao Lak. Pak se zastavíte u policejní lodi, která byla do vnitrozemí vyvržena mořem pro Tsunami. Loď se nachází 1,5 km ve vnitrozemí a jde o opravdovou místní atrakci. Následuje návštěva Asia Safari Parku, kde získáte veškeré informace o slonech a dopřejete si projížďku na nich přes místní stezky a hory. Užijete si nádherný výhled na záliv Khao Lak přímo ze zad slona. Projedete se úžasnou přírodou, přes zemědělské půdy, velké stromy a bambusovou džungli. Když se vrátíte zpět, budete mít možnost nakrmit svého slona banány. Udělejte si chvilku a jděte se podívat do orchidejové zahrady a místní mini Zoo s krokodýly, gibbony, vodními buvoly a mnoho dalšími zvířaty. Následuje oběd a po něm se vydáte na hodinový pochod džunglí v blízkosti Národního parku, kde budete mít příležitost se vykoupat u vodopádu. Pak pojedete kousek přes pole a dostanete se do Baan Lamru. Následovat bude 45 min. projížďka na bambusovém raftu. Nakonec vás převezeme zpět do hotelu na Phuketu.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Skupinový výlet-2 708 Kč1 313 Kčdenně2
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.