Khao Lak Safari

Phuket
Khao Lak Safari
Odjezd: 7:30 hod.Místo odjezdu: Váš hotel na PhuketuDélka výletu: 11 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, obědInformace: Min. 4 osoby! Vezměte si s sebou plavky, pohodlné oblečení, oblečení na převlečení, neklouzavou pevnou obuv, opalovací krém, ručník.

Z Phuketu se dostanete na ostrov Khao Lak, kde objevíte provincii Phang Nga během této celodenní exkurze. Během návštěvy ostrova navštívíte Asia Safari Park, kde získáte veškeré informace o slonech a dopřejete si hodinovou projížďku na zádech slona přes místní stezky a hory. Užijete si nádherný výhled na záliv Khao Lak přímo ze slona. Projedete se úžasnou přírodou, přes zemědělské půdy, velké stromy a bambusovou džungli. Když se vrátíte zpět, budete mít možnost nakrmit svého slona banány. Následně se vydáte na hodinový pochod džunglí v blízkosti Národního parku, kde budete mít příležitost se vykoupat u vodopádu. Odtud pojedete na oběd do místní restaurace. Po obědě si užijete projížďka na bambusovém raftu. Nakonec si budete moci užít volný čas opalováním na pláži a plaváním v moři. Poté následuje zpáteční transfer zpět do hotelu na Phuketu.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Skupinový výlet-2 586 Kč1 920 Kčdenně4
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.