Khao Sok Safari

Krabi
Khao Sok Safari
Odjezd: 8:30 hod.Místo odjezdu: Váš hotel na Krabi/Ao NangDélka výletu: 9 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, oběd + nealkoholické nápoje + čerstvé ovoceInformace: Min. 2 osoby. Vezměte si sebou plavky, ručník, věci na převlečení, pokrývku hlavy, krém na opalování, sluneční brýle, fotoaparát. Na sebe si vezměte pohodlné a lehké oblečení.

Jakmile vás ráno vyzvedneme z hotelu, začne váš den plný dobrodružství v Národním parku Khao Sok. Začnete návštěvou opičího chrámu v provincii Phang Nga. Zde poznáte nějaké vtipné opice, které žijí v oblasti chrámu. Můžete se s nimi fotit, ale dejte si pozor na své osobní věci, protože i takto roztomilá zvířátka jsou jak známo velice rychlá a chtivá jako kapsáři. Poté budete pokračovat na slony. Projížďku na zádech slona k místnímu vodopádu si maximálně užijete. Po tomto skvělém dobrodružství bude čas na odpočinek a na lahodný oběd podávaný s ovocem a nápoji. Po obědě je čas na další zážitek, během kterého nasednete na kánoe a budete pádlovat podél řeky Sok. Odtud si vychutnáte nádherný výhled na vápencové hory a bude i čas, abyste se vykoupali v řece. Místo kánoe můžete zvolit i plavbu na bambusovém raftu. Na konci cesty se vydáte ven z Khao Sok a pojedete zpět do hotelu na Krabi.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet-5 952 Kč5 760 Kčdenně2
Skupinový výlet-2 736 Kč3 149 Kčdenně2
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.