Khao Sok Safari

Phuket
Khao Sok Safari
Odjezd: 8:00 hod.Místo odjezdu: Váš hotel na PhuketuDélka výletu: 11 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, oběd + nealkoholické nápojeInformace: Min. 2 osoby! Vezměte si s sebou plavky, oblečení na převlečení, opalovací krém, ručník.

Ráno vás vyzvedneme ve vašem hotelu na Phuketu, odkud pojedete přes Sarasin Bridge do provincie Phang Nga. Uděláte si krátkou přestávku na kávu a zároveň si užijete krásné scenérie ostrova Khao Lak, který byl zasažen vlnou tsunami v roce 2004. Po krátké zastávce u památníku Tsunami budete pokračovat v prohlídce do stále zeleného lesa Národního parku Khao Sok. Zde nasednete na sloní hřbet a vydáte se hodinu a půl trekem v džungli. Za odměnu můžete pak slony krmit banány. Po obědě v restauraci u řeky poplujete na bambusovém voru. Pozdě odpoledne následuje návrat a transfer do hotelu na Phuketu.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet-5 568 Kč5 491 Kčdenně2
Skupinový výlet-2 352 Kč2 788 Kčdenně2
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.