Khao Yai Národní Park

Bangkok
Khao Yai Národní Park
Odjezd: 7:30 hod.Místo odjezdu: Váš hotel v BangkokuDélka výletu: 11 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, oběd

Brzy ráno budete vyzvednuti z hotelu v Bangkoku (kolem 07:30) a pojedete cca 2 hod. s vaším průvodcem do národního parku Khao Yai. Když dorazíte na místo, můžete si vychutnat projížďku na slonech, zastavit se na krásné vyhlídce, kde je možné vidět Gibbony a makak opice. Dále navštívíte Khao Yai muzeum národního parku. Prohlídka pokračuje pěší turistikou po krokodýlí stezce, kudy se dostanete k vodopádu, u kterého se podává oběd formou pikniku. Relaxovat a koupat se budete u vodopádu Heawsuwat a poté bude následovat návrat do vašeho hotelu.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet12 486 Kč7 644 Kč2 549 Kčdenně1
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.