Koh Samet celodenní výlet

Pattaya
Koh Samet celodenní výlet
Odjezd: 7:30 hod.Místo odjezdu: Váš hotel v PattayaDélka výletu: 10,5 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, oběd

Z hotelu vás odvezeme do provincie Rayong, kde se z přístavu Ban Pae lodí poplavíte na krásný ostrov Koh Samet asi 45 minut. Po příjezdu vás převezeme na nádhernou pláž Had Sai Kaew Bay, kde budete mít mnoho volného času na koupání a relaxaci na pláži s bílým pískem. Oběd si vychutnáte na ostrově v místní restauraci a poté budete mít opět volný čas na libovolné aktivity (koupání, plavání, šnorchlování, lenošení). Kolem 16:00 se přeplavíte zpět do přístavu v Pattaya, odkud vás zase odvezeme do hotelu.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet7 123 Kč4 637 Kč4 637 Kčdenně1
Skupinový výlet-1 344 Kč1 964 KčÚt8
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.