Koh Samui v noci (večeře & cabaret show)

Koh Samui
Koh Samui v noci (večeře & cabaret show)
Odjezd: 18:30 hod. Místo odjezdu: Váš hotel na Koh SamuiDélka výletu: 5-6 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněStrava: VečeřeV ceně: Zpáteční hotelový transfer, večeře z mořských plodůInformace: Min. 2 osoby.

Díky tomuto výletu si užijete skvělý večer venku na ostrově Koh Samui. Z hotelu vás vyzvedne řidič klimatizovaným mikrobusem a odveze do rybářské vesnice Bophut, zde si uděláte příjemnou procházku přes tradiční vesnici a vychutnáte si BBQ večeři z mořských plodů v místní přímořské restauraci. Po večeři následuje transfer na pláž Chaweng, kde budete mít možnost prozkoumat živý noční trh ještě před návštěvou zábavného kabaretu Christy. Po Show následuje návrat do vašeho hotelu (kolem půlnoci).

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Skupinový výlet-2 169 Kč1 108 Kčdenně2
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.