Koh Samui v noci (večeře & thai boxing)

Koh Samui
Koh Samui v noci (večeře & thai boxing)
Odjezd: 18:30 hod. Místo odjezdu: Váš hotel na Koh SamuiDélka výletu: 5-6 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: Úterý a pátekStrava: VečeřeV ceně: Zpáteční hotelový transfer, večeře z mořských plodůInformace: Min. 2 osoby

Díky tomuto výletu si užijete skvělý večer venku na ostrově Koh Samui. Z hotelu vás vyzvedne řidič klimatizovaným mikrobusem a odveze do rybářské vesnice Bophut, zde si uděláte příjemnou procházku přes tradiční vesnice a vychutnáte si BBQ večeři z mořských plodů v místní přímořské restauraci. Po večeři následuje transfer na pláž Chaweng, kde budete mít možnost prozkoumat živý noční trh ještě před návštěvou představení thajského boxu, který využívá téměř každou část těla při úderu soupeře, to je právě to, co dělá tento sport jedinečný a odlišný od světového boxu. Boxeři mají povoleno používat kopy, tlaky, strkání ať nohou, rukou, pěstmi, koleny či lokty a útočit mohou i pod úroveň pasu. Před zahájením každého zápasu provádí každý boxer předem bojem „obřad k uctění“ a aby ukázal respekt ke svým trenérům, náboženství a sportu jako takovému. Obřad je zvláštní druh tance doprovázený pronikavou hudbou a výkřiky hráčů. Návrat do vašeho hotelu je kolem půlnoci.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Skupinový výlet-3 210 Kč2 038 KčÚt, Pá2
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.