Koh Si Chang Tour

Pattaya
Koh Si Chang Tour
Odjezd: 8:00 hod.Místo odjezdu: Váš hotel v PattayaDélka výletu: 9 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, oběd

Ráno vás vezmeme do přístavu Sriracha Pier, kde nasednete na loď a poplujete na Koh Si Chang asi jednu hodinu. Na ostrově budete pokračovat taxíkem k Chao Por Khao Yai. Jedná se o velmi známé zobrazení Buddhy mezi thajskými a čínskými obyvateli Thajska, kteří žijí na ostrově a v provincii Sriracha. Poté budete pokračovat k návštěvě vyhlídky krále Ramy IV, který sem chodíval, aby si úžíval nádherné západy slunce a také dával pozor na francouzské válečné lodě během války v Indočíně. Dále navštivte „Vimanmek“, který je nyní otevřen pro veřejnost jako muzeum. Následuje oběd v místní restauraci na ostrově a po obědě si budete užívat relaxaci, plavání nebo opalování na krásné písčité pláži. Později odpoledne vás vezme taxi k lodi a tak zase zpět do přístavu v Pattaya odkud vás odvezeme do hotelu.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet4 766 Kč3 135 Kč3 135 Kčdenně1
Skupinový výlet-1 140 Kč1 539 KčSt8
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.