Koh Tao & Nang Yuan by Speedboat

Koh Samui
Koh Tao & Nang Yuan by Speedboat
Odjezd: 8:00 hod. Místo odjezdu: Váš hotel na Koh SamuiDélka výletu: 8,5 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, obědInformace: Min. 2 osoby! Skupinový výlet. Nezapomeňte plavky, opalovací krém, ručník, pokrývku hlavy a vhodnou pevnější obuv, tento výlet se nedoporučuje těhotným ženám, dětem do 1 roku či tělesně postiženým.

Ráno vás u vašeho hotelu vyzvedne klimatizovaný minivan a spolu s ostatními turisty se vydáte do přístavu, kde na vás čeká lehká snídaně. Poté následuje plavba rychlostním člunem na ostrov Koh Tao, kdy doba jízdy bude cca 90 min. (záleží na moři). Váš výlet začne na ostrově Koh Tao (ostrov želvy), ostrov získal toto jméno díky svému vzhledu. Jedná se o ráj pro šnorchlování a potápění. Můžete zde najít místa krásná a místa pod vodou s nejdelší thajskou lagunou. Těšit se také můžete na krásný podmořský svět s duhovými korály, korýši a hvězdicemi. Oběd na vás bude čekat v místní restauraci na krásném pobřeží. Po obědě budete pokračovat na Koh Nang Yuan, kde si můžete buď vyšplhat až na vrchol a vychutnat si panoramatický výhled nebo můžete šnorchlovat v teplé mělké vodě s krásnými korály a barevnými tropickými rybami. Koh Nang Yuan je nádherný výtvor přírody se svými třemi malými ostrovy, které jsou spojeny „mosty“ bílého písku. Odpoledne se vrátíte na ostrov Koh Samui a zpět do vašeho hotelu.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet-21 730 Kč-denně2
Skupinový výlet-2 304 Kč1 536 Kčdenně2
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.