Korálový ostrov a potápění

Phuket
Korálový ostrov a potápění
Odjezd: 8:30 hod.Místo odjezdu: Váš hotel na PhuketuDélka výletu: 8 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, obědInformace: Min. 2 osoby! Vezměte si s sebou plavky, oblečení na převlečení, ručník, pokrývku hlavy, opalovací krém, fotoaparát a sluneční brýle. Začátečníci se naučí začátky potápění a na potápěče s licencí čekají 2 ponory.

Coral Island, nebo-li Korálový ostrov je velice oblíbenou výletní destinací nedaleko Phuketu, ostrov leží jen 9 km jihovýchodně od ostrova Phuket. Korálový ostrov je oficiálně známý jako Koh Hae, ale všeobecně je označován jako Korálový ostrov, protože má mnoho nádherných korálových útesů. Na ostrově jsou dvě nádherné pláže, jedna na východní části ostrova a druhá na západní části. Moře je zde klidné a čiré. Je ideální pro všechny typy vodních sportů. Na vás ale čeká den plný podmořských krás. Užijete si potápění s přístroji pod hladinou moře. Začátečníci se naučí začátky potápění a na potápěče s licencí čekají 2 ponory. Pokud se rádi potápíte či se to chcete naučit, tento výlet je pro vás jak dělaný.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Skupinový výlet-2 599 Kč-denně2
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.