Korálový ostrov (z Pattaya)

Pattaya
Korálový ostrov (z Pattaya)
Odjezd: 9:00 & 11:00 hod.Místo odjezdu: Váš hotel v PattayaDélka výletu: 5,5 hod. nebo 7,5 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, obědInformace: Skupinový výlet je plavba na lodi, ale soukromý výlet je na rychlostním člunu.

Vychutnejte si jedinečný zážitek z idylického tropického ostrova, kde strávíte krásný den. Poplujete přes mořské vlny thajského zálivu z Pattaya na Korálový ostov, kde je nádherné koupání a tyrkysové moře s korály pod hladinou. Můžete zde lenošit na zlaté pláži, opalovat se, relaxovat, plavat nebo šnorchlovat. Oběd se bude podávat na ostrově v místní restauraci a po obědě budete mít spoustu času na libovolné aktivity. Nakonec se přeplavíte zpět do přístavu v Pattaya, odkud vás zase odvezeme do hotelu.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet5 699 Kč3 342 Kč3 342 Kčdenně1
Skupinový výlet-570 Kč1 125 Kčdenně2
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.