Korálový ostrov

Phuket
Korálový ostrov
Odjezd: 8:30 hod.Místo odjezdu: Váš hotel na PhuketuDélka výletu: 8 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, obědInformace: Min. 2 osoby! Vezměte si s sebou plavky, oblečení na převlečení, ručník, pokrývku hlavy, opalovací krém, fotoaparát a sluneční brýle.

Coral Island, nebo-li Korálový ostrov je velice oblíbenou výletní destinací nedaleko Phuketu, ostrov leží jen 9 km jihovýchodně od ostrova Phuket. Hlavní pláž je během dne velice populární a plná. Lidé zde lenoší, odpočívají, opalují se, koupou nebo šnorchlují. K dispozici jsou i různé vodní sporty, jako vodní lyže, let padákem, jízda na banánu, vodní skútr a jiné aktivity, které zajistí, že se zde během dne nebudete nudit. Užívat si budete krásný teplý písek s čistým mělkým mořem. Ráno vás vyzvedneme v hotelu na Phuketu a odvezeme na Ao Chalong molo, odkud se lodí dostanete na Korálový ostrov. Korálový ostrov je oficiálně známý jako Koh Hae, ale všeobecně je označován jako Korálový ostrov, protože má mnoho nádherných korálových útesů. Na ostrově jsou dvě nádherné pláže, jedna na východní části ostrova a druhá na západní části. Moře je zde klidné a čiré. Je ideální pro všechny typy vodních sportů. Zde si užijete krásný den v přírodě, kde můžete dovádět na pláži, jak se vás zlíbí. Plavat můžete v tyrkysovém moři či se zapojíte do nějakých aktivit, jako je rybaření, potápění, apod.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Skupinový výlet-1 543 Kč972 Kčdenně2
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.