Krabi na rychlo člunu

Phuket
Krabi na rychlo člunu
Odjezd: 8:00 hod.Místo odjezdu: Váš hotel na PhuketuDélka výletu: 9 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: Čtvrtek a neděle (listopad až duben), květen až říjen na vyžádáníStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, obědInformace: Min. 2 osoby! Maximální kapacita je 20 osob. Šnorchlovací potřeby jsou v ceně (záchranná vesta, ploutve, maska, šnorchl), během období dešťů může být moře divoké a výlet může být kvůli počasí zrušen, výlet se nedoporučuje těhotným ženám, dětem pod 1 rok či tělesně postiženým, neberte si sebou žádné cennosti a naopak nezapomeňte plavky.

Po vyzvednutí z hotelu v 8:00 hod. vás vezmeme do Boat Lagoon Marina, odkud rychlo člunem pojedete na Krabi, kde budete objevovat vysoké vápencové skalní útvary, jemné písečné pláže a bohaté korálové ostrovy a pobřeží provincie Krabi. Uvidíte úžasnou krajinu Phang Nga, navštívíte ostrov Hong, nejkrásnější pláž na Krabi a můžete prozkoumat bílé písečné pláže a zátoky národního parku Krabi. Prozkoumat můžete i dramatické vápencové jeskyně Phra Nang. Pláž Phra Nang Beach je dobře známá a nejvíce kuriózní pláž v Asii, kde můžete vidět úchvatné skály a velkolepé krápníky. I pro horolezce je zde vymezen čas. Na Phra Nang Beach se dostanete pouze lodí, protože je oddělena od pevniny. Zde si užijete skvělý oběd a v odpoledních hodinách navštívíte Poda Island (jemná bílá písečná pláž) nebo Chicken Island. V 16:30 hod. je očekávám odjezd rychlo člunem zpět do Boat Lagoon Marina odkud vás vezmeme zpět do vašeho hotelu.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Skupinový výlet-2 708 Kč1 084 KčČt, Ne2
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.