Kurz sloního mahúta

Chiang Mai
Kurz sloního mahúta
Odjezd: 7:30 hod.Místo odjezdu: Váš hotel ve městě Chiang MaiDélka výletu: 10 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, oběd

Fantastická příležitost poznat skutečné profesionální mahúty – zjistit, co dělají každý den pro své slony a naučit se tajemství jak se stát mahútem. Máte-li zájem se naučit jak řídit a vést slona, dostanete základní školení od profesionálních mahútů v Mae Saa Elephant Camp. Do kempu se dostanete za 20 minut jízdy autem od města Chiang Mai. Kemp je umístěn podél břehu řeky v krásném bujném tropickém údolí. Je otevřeno téměř třicet let a v současné době je domovem 78 slonů, tento tábor se stal lídrem a odborníkem v oblasti chovu slonů, ale i ve vzdělávání a pro slony. Po příjezdu do kompu se převléknete do oblečení mahúta a váš instruktor vám dá instruktáž. Užijete si koupání se slony a po obědě v táboře se seznámíte se základními příkazy pro slony. Dokonce slon umělec vám namaluje obraz, jako upomínkový suvenýr na pobyt v tomto sloním táboře. Program končí kolem 16:00 hod. Při rozloučení obdržíte certifikát a digitální nahrávku pořízenou v průběhu dne. Následuje transfer do hotelu v Chiang Mai.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.