Lamkean Explorer & Jízda na slonech

Khao Lak
Lamkean Explorer & Jízda na slonech
Odjezd: 9:00 hod.Místo odjezdu: Váš hotel na Khao LakDélka výletu: 7 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, obědInformace: Min. 2 osoby! Vezměte si s sebou plavky, oblečení na převlečení, ručník, pokrývku hlavy, opalovací krém, fotoaparát a sluneční brýle.

Objevte ještě tolik neznámý ostrov Khao Lak! Z hotelu vás vezmeme do thajského národního parku Mueang. Zde půjdete kousek džunglí pěšky k tropickému bazénu a vodopádu Tong Prai. Toto místo je perfektní prostředí pro koupání a relaxaci. Po této osvěžující zastávce budete pokračovat do vesnice Baan Lamru, kolem místních farem a plantáží, které uvidíte po cestě ke stanici bambusového voru. Odtud se poplavíte podél řeky na tradičním bambusovém raftu cca 45 min. Během plavby si můžete užívat krásy přírody. Pak se dostanete do restaurace s vyhlídkou, kde se bude podávat vynikající thajský oběd. Z restaurace je úchvatný panoramatický výhled na záliv Khao Lak. Po obědě navštívíte Asie Safari Park. Zde uvidíte, jak zde žijí sloni a mahúdové (správci slonů) a jak zde společně pracují. Také získáte obecné informace o slonech předtím, než se vydáte na úžasný sloní trek džunglí. Půjdete po malých cestách až na vrchol hory. Pojedete na zádech slona přes obrovské přírodní bohatství Khao Lak. Dominují zde stromy, hustá vegetace a bambusové a kaučukové plantáže. Po návratu můžete svého slona nakrmit banány za odměnu. Projít se můžete i po místní mini ZOO a podívat se na tropická zvířata. Nakonec vás odvezeme zpět do hotelu.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Skupinový výlet-2 066 Kč1 167 Kčdenně2
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.