Lekce vaření v Baipai Cookery School

Bangkok
Lekce vaření v Baipai Cookery School
Odjezd: 9:30 & 13:30 hod.Místo odjezdu: Váš hotel v BangkokuDélka výletu: 4 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: Denně mimo neděliStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, jídlo uvařené během lekce

Připravili jsme pro vás lekce vaření thajské kuchyně. Jde o skvělou volbu pro návštěvníky, kteří chtějí zažít něco i jiného než jen památky a chrámy. Navíc neexistuje žádný lepší způsob, jak se naučit vařit thajskou kuchyni, než přímo od thajských mistrů. Proslulá škola vaření Baipai Thai je dlouho zavedená a hrdá na prezentaci autentického thajského umění vaření a vyobrazení thajské kultury na talíři. Za pár hodin se naučíte originální thajské recepty, které jsou spojeny s řadou tajemství, tipů a triků. Zde se naučíte uvařit skvělé thajské pokrmy, budete plně vybaveni potřebnými nástroji. Výuka probíhá v anglickém jazyce.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet4 235 Kč3 051 Kč-denně mimo Ne1
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.