Lekce vaření

Krabi
Lekce vaření
Odjezd: 9:00 hod.Místo odjezdu: Váš hotel na KrabiDélka výletu: 4 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: Denně mimo neděliStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, oběd z jídla, které si sami uvaříteInformace: Min. 2 osoby.

Máte rádi exotické chutě a thajské jídlo? Chcete se dozvědět tajemství autentické thajské kuchyně? Pak pojďte na tuto lekci thajského vaření. Znalost thajské kuchyně je jako suvenýr, který bude trvat po celý váš život a umožní vám znovu zažít svou dovolenou na Krabi, když si budete někdy připravovat sami tyto thajské speciality. Thajský kurz vaření je vyučován velmi zkušenými thajskými kuchaři, kteří vás naučí různé techniky, složení, ingredience a jak míchat jednotlivé chutě dohromady během přípravy thajských pokrmů. Paní „Ya“ byla profesionální kuchařka thajské kuchyně od roku 1993.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Skupinový výlet-1 387 Kč-Denně mimo Ne2
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.