Létající dobrodružství Hanuman Zipline

Phuket
Létající dobrodružství Hanuman Zipline
Odjezd: 8:00 & 10:00 & 13:00 & 15:00 hod.Místo odjezdu: Váš hotel na PhuketuDélka výletu: 2 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněStrava: OvoceV ceně: Zpáteční hotelový transfer, ovoceInformace: Max. váha je 120 kg. Pro děti od 5 let. Vezměte si pohodlné oblečení a pevnou obuv a nezapomeňte fotoaparát.

Létající dobrodružství Hanuman Zipline je dobrodružství jako žádné jiné, které můžete zažít na tropickém ostrově Phuket. Během tohoto výletu uvidíte krásy ostrova, které sahají daleko od moře a písku. Ocitnete se v ráji krásné přírody a zelených hustých stromů. Zde budete vyvíjet outdorové aktivity všeho druhu, během kterých budete mít možnost prozkoumat toto místo. Flying Hanuman Zipline se nachází na ploše 80.000 m2. Mimo krásné přírody je zde i mnoho živočichů, pro které je toto místo domovem. Místní obyvatelé zde sklízejí přírodní kaučuk ze stromů. Oblastí také protéká malý potok. Jde o velice ekologické dobrodružství, které je součástí místního lesa. Provozovatelé se o přírodu starají a pečují o ni tak, aby toto dobrodružství nemělo negativní vliv na stromy. Svézt a proletět se můžete na 400 m dlouhém laně mezi stromy. Zde na vás mimo dvou vyhlídek v korunách stromů a spirálového schodiště čeká i mnoho slaňovacích aktivit, šplhání, lezení apod. Zde se máte rozhodně na co těšit!

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Skupinový výlet-2 628 Kč2 102 Kčdenně2
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.